درباره ما

بیشتر بدانید!

مجتمع فنی میرعلوی با دو دهه سابقه درخشان درزمینه آموزش ، همواره با جدیدترین روش‌ها و تکنولوژی‌های مدرن به افراد علاقه‌مند کمک می‌کند با هر شرایطی بتوانند برای شرکت در آزمون‌ها اقدام کنند و با کسب مدرک، جذب بازار کار و سرمایه شوند.

مجتمع فنی میرعلوی:

مجتمع فنی میرعلوی در سال 1386 با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در جهت آموزش کلیه افراد جویای دانش، فعالیت خود را آغاز نمود. هدف اصلی از تأسیس این مجتمع، کمک به افرادی است که نیازمند آموزش برای مهارت های مورد نیاز هستند تا بتوانند آموزش دیده و توانمند روانه بازار کار شوند . در آغاز مسیر فعالیت مجتمع فنی میرعلوی احساس نیازهایی جدید در حوزه‌ی انفورماتیک سبب شد تا دپارتمان جدیدی در این مجتمع تشکیل شود و در اولین گام موثر خود، نرم افزارمدیریت آموزشگاه های آزاد را با نام "میرال" تولید و عرضه نماید. امروز مفتخریم که این نرم افزار در ده ها آموزشگاه در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد. فعالیت های مستمر در زمینه‌ی آموزش سبب شد که مجتمع فنی میرعلوی در سال ۹۴ به عنوان کارآفرین برتر کشور انتخاب شده و در سال ۹۵ نیز در بین نامزدهای احراز این عنوان باشد. در این سال ها همواره درحال پیشرفت بوده ایم ، با افتتاح شعب و اعطای نمایندگی های مختلف به آموزشگاه های دیگر گامی در جهت اعطلای فرهنگی مردم برداشته ایم. در سال 1388 شعبه دوم مجتمع فنی میرعلوی در منطقه رسالت و در سال 1395 نیز شعبه دیگر در منطقه جردن افتتاح گردید.

about
about

برآنیم که :

  • خدمات آموزشی الواستاد را در تمامی کشور فعال کنیم وهموطنانمان را در هر نقطه‌ از آموزش سریع با بالاترین کیفیت بهره مند سازیم.

  • با راه اندازی نمایندگی در مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ کشورخدمات خود را شایسته و آسان در اختیار کاربران قرار دهیم.

  • با ارتقاء کیفیت و تأکید بر وجوه تمایز الواستاد و نیل به استانداردهای داخلی و بین‌المللی تولید فیلم های آموزشی را با بالا ترین میزان رضایت کاربران تولید و ارائه نماییم.

  • سامانه آموزشی وپژوهشی الواستاد را به عنوان یک برند مطرح جهانی در سطح بین‌المللی، پرافتخار و زبانزد سازیم.

ارتباط سامانه الواستاد با نیاز های جامعه

جامعه‌ی امروز آگاهی، دانش و نحوه به‌کارگیری آن در حل مسائل و مشکلات را عامل اصلی رشد و توسعه می‌داند. ثروت اصلی یک ملت منابع طبیعی و ذخایر خدادادی نیست، بلکه نیروی انسانی کارآمد و متعهدآن است. آموزش موثر با کیفیت مطلوب و در مدت زمان کوتاه اهمیت بسیاری دارد، زیرا افراد را به اهداف بلندشان می رساند.

مشاوره و راهنمایی

66370698