سوالات متداول

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خرید و سفارشات قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خرید و سفارشات قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید و سفارشات شما نشان داده ‏شود.

چرا با وجود درخواست برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده وجود دارد؟

بله،شما می توانید از قسمت"ورود" در صفحه نخست با وارد کردن شماره ملی به عنوان نام کاربری و شماره تلفن به عنوان رمز ، وارد قسمت پروفایل شوید و .تمام ویرایش هایی که در قسمت پروفایل انجام می شود اعم از افزودن دروس یا اطلاعات جدید یا حذف دروس و اطلاعات فعلی بعد از تأیید کارشناس مربوطه اعمال می شود. چنانچه در قسمت پروفایل دچار مشکل شدید یا سوال داشتید می توانید از طریق چت آنلاین یا با شماره گیری شماره های پشتیبانی با کارشناس مربوطه مشکل خود را بر طرف سازید.

آیا برای سفارش در الواستاد، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، گرچه بدون ورود به سایت می‏‌توانید مشخصات استاد یا فیلم های آموزشی را ببنید، برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید. با عضویت درالواستاد می‌توانید: - سریع‌ و آسان خرید کنید - به سادگی سوابق سفارشات و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید - لیست علاقمندی‌های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید - نقد، بررسی ها و نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

آیا درالواستاد این امکان وجود دارد که برای شخص دیگری سفارش استاد بدهیم؟

بله،شما می توانید درخواست خود را کامل کنید، بعد از ثبت مراحل سفارش در قسمت آدرس ، نشانی شخص مورد نظر را وارد کنید،توجه داشته باشد در صورت بروز هرگونه تخلف سفارش دهنده باید پاسخ گو باشد.

می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟

بله،شما می توانید تا قبل از ثبت سفارش خود اقدام به لغو یا تغییر آن کنید اما بعد از ثبت سفارش دیگر قادر به لغو و ویرایش آن نیستیدو برای انجام تغییرات می بایست با کارشناس مربوطه تماس بگیرید.

محل تدریس استاد چگونه است؟

محل تدریس ، به انتخاب استاد بستگی دارد.

چگونه می توان در سامانه الواستاد تدریس کرد؟

از طریق قسمت راهنمای سایت به صورت تصویری گام به گام مراحل ثبت نام تشریح شده است.

مشاوره و راهنمایی

66370698